ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Frequently asked questions

Koľko kusov obsahuje jedno balenie?/ How many pieces are in one package?


Jedno balenie tuhého čističu obsahuje 10 kociek TUČI a stojí 4€, každá kocka váži približne 25 gramov. One package of CLEAN’D contains 10 pieces and costs 4€. Each cube weights around 25 grams.
Čo ak je priehradka na tablety v mojej umývačke riadu príliš malá?/ What if my storage unit for tablets in the dishwasher is too small?


V takom prípade TUČI stačí vložiť vlľne medzi riady, výsledok je rovnaký. In this case, you can put in between the dishes, the result won’t be different.
Ako sa používa tuhý čistič - tuči?/ How to use CLEAN'D?


TUČI je určený na umývanie riadu v umývačke alebo na ručné umývanie. S nečistotami si ale poradí aj na kachličkách či dlažbe, alebo na čistenie toaliet. CLEAN’D is meant for dishwashing – whether in the dishwasher or hand washing. It also Works for cleaning the tiles, wiping floors or toilet-cleaning.
Čo zamená "TUČI"?/ What does CLEAN’D mean?


Odpoveď na túto otázku je vskutku prozaická. Názov Tuči vznikol hravým spojením prvých dvoch písmen zo slov TUhý ČIstič :) It a short version of soliD CLEANer.
Ako vznikol názov firmy "REN"?/ How did you come up with the company name REN?


Po dlhom uvažovaní sme sa zhodli, že Ren je ideálne meno pre firmu. V preklade z dánčiny to znamená čistý. Prečo práve dánčina? Lebo Dánsko je jednou z najekologickejších krajín Európy a ostatné krajiny sa od neho majú v tejto oblasti ešte čo učiť. Our company name, REN, means clean in Danish. We chose it because it is apt and short. Denmark is one of the Scandinavian countries known for its progressive and innovative thinking, not only in the eco-friendly field.
Čím je Váš produkt prírode nezávadný?/ How is your product harmless to the nature?


I keď je náš produkt vyrobený v laboratóriu, je zložený len z prírodných surovín, ktoré sa bežne nachádzajú v prírode a preto sú ľahko odbúrateľné vo všetkých biotopoch. Even though our product is made in the lab, it is made from natural material easily found in the environment, that is why it is easily degradable in any biotop.
Pripravujete nejaké nové vône?/ Are you preparing new scents?


Ak by ste uvítali v našej ponuke novú vôňu, neváhajte sa nám ozvať. V prípade veľkého záujmu pridáme uvedenú vôňu do našej ponuky. If you would like to see another scents, let us know. If the interest will be big enough, we will consider putting in to our offer.